„Sportowa Przygoda z Detektywem Zdrówko”

11 października w Warszawie w hali widowiskowo sportowej  Torwar odbyło się wydarzenie pod nazwą „Sportowa Przygoda z Detektywem Zdrówko”. Tematem przewodnim był  wpływ napojów energetyzujących na zdrowie dzieci i młodzieży.

W imprezie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, którzy biorą udział w zajęciach SKS oraz ci, którzy lubią sportowe zmagania. Wszyscy oni braliudział w różnych konkurencjach, gdzie każdy z nich mógł czegoś nowego się nauczyć oraz sprawdzić  swoje umiejętności i możliwości fizyczne.

W wydarzeniu wziął udział Minister Sportu i Turystyki oraz wspaniali polscy sportowcy , mistrzowie  światowej areny sportowej. Miło było spotkać tak znakomitych sportowców na żywo,  zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcia i otrzymać od nich autograf.

Ponadto wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymali pamiątkowe koszulki,  gadżety, i posiłki, a  dla szkoły otrzymaliśmy sprzęt sportowy, który będziemy wykorzystywać podczas lekcji wychowania fizycznego i SKS.

Wyjazd na to wydarzenie zorganizowała Pani Agata Bartnicka, a wraz z nią opiekę nad uczniami sprawowały panie: Iwona Wyszyńska i Beata Biernacka.    `

Ten  aktywnie i miło spędzony dzień z pewnością wszystkim uczestnikom zostanie na długo w pamięci.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fphotos.app.goo.gl%2FFHjodKvbBQDxhXWg9%3Ffbclid%3DIwAR15uRfaDjMuwKLdodmIMddkanc9ynat2ajvKMZs5jfjlkWeWurnFeoNLTA&h=AT2HB6dCWoTBvIEwSBTVBSDy0scoo-p8STDrtVPol1t4SWhloJWny3hoansc-TZvG1dfrwPLMjuLuJJgcTFP6F62XxRi80Pysg8MEdCehr8R5VNDnP2WmkybsADncDCkmhpNgsk8S-mr-yG9T8VMig

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.