Dzień Życzliwości

21 listopada w naszej Szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Obchody tego nietypowego święta są wspaniałą okazją do walki o tolerancję, integrację społeczności szkolnej i prawdziwą wzajemną sympatię.

Kolorem przewodnim był kolor żółty, dlatego społeczność szkolna wyglądała tego dnia wyjątkowo optymistycznie. Podczas przerw wystawiony był kosz z drewnianymi spinaczami, na których widniały napisy pełne życzliwości oraz sympatii. Uczniowie chętnie brali spinacze, aby przyczepić je komuś, kogo lubią i podzielić się w ten sposób dobrym słowem.

Przygotowany został także kosz z pachnącymi jabłkami, którymi Samorząd Uczniowski częstował wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nasza życzliwość nie ograniczyła się jednak tylko do murów szkoły. Jabłkami z miłym słowem zostali również obdarowani pracownicy Urzędu Gminy w Troszynie wraz z Panem Wójtem, który miłych gości poczęstował słodkościami.

W tym dniu Samorząd Uczniowski spisał się na medal. Natomiast cała społeczność szkolna wykazała się wrażliwością i życzliwością wobec siebie nawzajem.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.