strona główna   Dodaj do ulubionych   aktualności   nasz patron   historia szkoły   kontakt   e-gazetka



ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole prowadzone s± następuj±ce zajęcia pozalekcyjne:

l.p. Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Dzień, godzina
1 Dorota Andrzejczyk Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia

Zajęcia rozwijaj±ce umiejętności matematyczne kl. Ia
pi±tek
12.00 - 12.45
¶roda
12.55 - 13.40
2 Agata Bartnicka SKS piłka ręczna kl. V-VI

SKS piłka ręczna kl. IV

SKS piłka ręczna dziewczęta kl. VII-VIII

SKS piłka ręczna kl. V-VI
poniedziałek
13.50 - 15.10
wtorek
7.30 - 8.15
¶roda
14.40 - 16.00
czwartek
7.30 - 8.15
3 Katarzyna Bednarczyk Zajęcia rozwijaj±ce kreatywność kl. Va

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (przygotowanie do egzaminu) kl. VIIIb
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze rozwijaj±ce kl. VIa
poniedziałek
12.55 - 13.40
poniedziałek
13.50 - 14.35
poniedziałek
7.30 - 8.15
4 Małgorzata Białobrzewska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
poniedziałek
7.00 - 7.45
5 Wioletta Białobrzewska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (przygotowanie do sprawdzianu) dla kl. VIII
poniedziałek
13.50 - 14.35
6 Beata Biernacka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. VII
wtorek
14.40 - 15.25
7 Wiesława Całka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIb

Zajęcia rozwijaj±ce kreatywność uczniów kl. IIb
¶roda
7.30 - 8.15
pi±tek
12.00 - 12.45
8 Adam Długokęcki SKS piłka ręczna - chłopcy kl.VII-IIIG

SKS piłka ręczna - dziewczęta kl. VII-IIIG

SKS lekkoatletyka kl. IV-IIIG

wtorek
14.40 - 16.10
czwartek
14.40 - 16.10
pi±tek
14.40 - 15.40
9 Joanna Drzazga Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
¶roda
14.55 - 15.10
10 Elżbieta Dymerska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIa

Zajęcia rozwijaj±ce kreatywność uczniów kl. IIa
pi±tek
12.00 - 12.45
¶roda
12.55 - 13.40
11 Bożena Grabińska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klas IIIG i VIII
pi±tek
7.30 - 8.00
wtorek
14.35 - 15.00
12 Ewa Kadłubowska Zajęcia z piłki nożnej
pi±tek
12.55 - 14.35
13 Monika Korczakowska Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
poniedziałek
14.35 - 15.20
14 Cezary Kosiorek Zajęcia sportowe
¶roda
13.50 - 14.35
15 Marta Pałaszewska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
pi±tek
12.55 - 13.40
16 Elżbieta Puchalska Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
¶roda
12.55 - 13.40
17 Agnieszka Sadowska Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek
7.30 - 8.15
18 Marzena Sadowska Zajęcia wyrównawcze

czwartek
14.35 - 15.20
19 Katarzyna Siemińska Zajęcia plastyczne kl. III

¶roda
7.30 - 8.15
20 Telesfor Cezary Sobiech Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klasy VII
wtorek
7.30 - 8.15
21 Stanisław Stepnowski Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IIIa
czwartek
7.15 - 8.00
22 Aldona Suchecka Koło chemiczne (KMO)

Koło chemiczne

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
pi±tek
14.40
czwartek
13.45 - 14.30
pi±tek
7.30 - 8.15
23 Maria Szabłowska Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistyczno-matematycznej
wtorek
7.30 - 8.15
24 Marta Umińska Koło języka angielskiego
czwartek
12.55 - 13.40
25 Bożena Wendelewska Zajęcia dodatkowe z historii poniedziałek
13.50 - 14.35
26 Iwona Wyszyńska Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego pi±tek
7.45 - 8.15
27 Anna Ziarno Zajęcia integracyjne kl. Ib
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ib
Zuchenki
12.00 - 12.45
12.00 - 12.45
pi±tek
16.30 - 18.00
28 Barbara Zięba) Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IVb, IVc

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Vb, VIb

poniedziałek
12.55 - 13.40
poniedziałek
13.50 - 14.35


sptroszyn.plKalendarz na stronę

sptroszyn.plLicznik odsłon na stronę

gazetki okolicznościowe

 projekt: Szablonownia