Targi edukacyjne w Ostrołęce
W czwartek, 19 marca 2026 roku, Hala Sportowo-Widowiskowa im. A. Gołasia w Ostrołęce była miejscem wizyty naszych ósmoklasistów. Piętnasta edycja Forum Edukacyjnego ma ułatwić młodzieży wybór odpowiedniej placówki ponadpodstawowej. Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 10:00 do 13:00. W hali przy ul. Traugutta 1 swoją ofertę prezentowały wszystkie kluczowe placówki oświatowe z terenu miasta…. Continue reading