strona główna   Dodaj do ulubionych   aktualności   nasz patron   historia szkoły   kontakt   e-gazetka
AKTUALNOŚCIPlan zdalnego nauczania dla klas IV-VIII


Materiały dla uczniów do nauki zdalnej przejdź dalej...zdjęcie 2 października nad Narwią odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na etapie powiatowym. Dziewczęta z klasy 6 biegały 7 x 800 m. Zdobyły pierwsze miejsce i uzyskały awans do etapu międzypowiatowego. Skład sztafety:
1. Magda Anucińska
2. Natalia Anucińska
3. Michalina Mierzejewska
4. Lena Dobkowska
5. Kinga Wilczewska
6. Aleksandra Chrostowska
7. Patrycja Zagórska
Rezerwowe:
Aleksandra Brulińska
Zuzanna Chrostowska
Michalina Zienkiewicz

                         GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!Pomoc materialna dla uczniów o charakterze socjalnym

Wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym należy składać w Zespole Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół i Przedszkola w Troszynie przy ul. Juliusza Słowackiego 13. Zapraszamy do składania wniosków od dnia 17 sierpnia 2020 r. do 15 września 2020 r., a w przypadku słuchaczy kolegiów, do 15 października danego roku. Wszystkie sprawy związane z pomocą materialną o charakterze socjalnym załatwiane są od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 14.00. Informacje udzielane są także drogą telefoniczną pod numerem tel. 29/ 76-71-075.
Niezbędne dokumenty


Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły...List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w wersji pdfzdjęcie Rolniku, przygotuj się do spisu!

Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny - obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem. Bo nawet w naszym mieście mieszkają rolnicy objęci obowiązkiem udziału w Powszechnym Spisie Rolnym. więcej

UODO


OFERTA SZKÓŁ


sptroszyn.plKalendarz na stronę

sptroszyn.plLicznik odsłon na stronę

gazetki okolicznościowe

 projekt: Szablonownia